Dershane günlüğü – 1


Bu dershane günlüğü güzel oldu :). Sabah 08.30’da başlamak dışında kötü bir yanı yok. Geotmetri hocam iyi tanıdı beni :)… Türkçe hocamız genç bizden birisi gibi hani sıkmıyor fazla. Şu an için en kötü yanı oruçluyuz e konuşuyoruz susatıyor. Ayrıca havalarda sıcak en basık sınıflardan birisi maalesef bize denk geldi :). Sınıfım çok garip ki programllama ile uğraşan kişilerden oluşuyor neredeyse :).

Sözcükte anlam konusuna geçtik daha dershane başı ya ondan :). Ama biliyorum ben o konuları neyse bildiğim konu ile çalışmak daha zevkli olacak. 1 ay boyunca hızlandırılmış öğretim var. Sabah 08.30 öğlen 12:35’de bitiyor haftada 6 gün. Ek etütler vs. bunlarıda koyarsak 7 gün’de dolu olabiliyor. Şu an günlük 250 test hedefletiyorlar :)… Gerçekten güzel ortam iyi komik geçiyor dersler.

Coğrafya iyi geçti ilk yaprak testi aldık :). Coğrafya dersinden :). 14 sorudan 14 doğru öhöm coğrafyam,sosyal bilgilerim, dil bilgim iyidir sayısalda kötüyüm işte onuda burada düzelteceğim galiba.

Matematik konusuna girecek olursak

Tek ve Çift sayılar’a giriş yaptık aslında hiç birisi hakkında bilgiye haiz değilim. Ardışık sayılarıda işledik eh öğrenmeliyim artık. Günlerim çok yoğun geçeceğe benziyor :(.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s